Gynekologicko - pôrodnícka ambulancia

Gynekologicko - pôrodnícka ambulancia

Gynekologicko - pôrodnícka ambulancia, gynekológia, gynekológ, MUDr. Igor Vološin v Rimavskej Sobote

Adresa: Dobšinského 192/30, 979 01 Rimavská Sobota
Telefón:047/ 56 21 020
Kontaktná osoba:MUDr. Igor Vološin, MUDr. Ivan Vološin

Súkromná gynekologická ambulancia poskytuje preventívnu a diagnosticko-liečebnú starostlivosť o ženy vo veku od 15 rokov, vrátane prevencie gynekologických ochorení a starostlivosti o tehotné ženy počas celého tehotenstva.

V ambulancii sa vykonáva i sonografia maternice, vaječníkov a sonografia prsníkov.

Zároveň je v rámci ambulancie pre všetkých pacientov k dispozícii alternatívny spôsob liečby. Skladá sa z vytestovania organizmu elektroakupunktúrou, ktorá zistí celkový stav organizmu. Po vytestovaní nasleduje liečba, ktorá pozostáva z fytoterapie, homeopatie, akupunktúry, magnetoterapie a črevnej sprchy.

Liečba alternatívou má maximálny európsky štandard. Liečba týmto spôsobom je veľmi účinná pri chronických ochoreniach typu alergia, ekzém, bolesti chrbtice, stavy zníženej imunity.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.