Hotel Zlatý býk, ubytovanie, gastronómia, eventy

Hotel ZLATÝ BÝK je výnimočný svojou atraktívnou polohou priamo v centre mesta Rimavská Sobota len niekoľko krokov od historického hlavného námestia.

Hotel Zlatý býk, ubytovanie, gastronómia, eventy

Hotel Zlatý býk, ubytovanie, stravovanie Rimavská Sobota

Hotel ZLATÝ BÝK je výnimočný svojou atraktívnou polohou priamo v centre mesta Rimavská Sobota len niekoľko krokov od historického hlavného námestia.

Adresa: Námestie Š. M. Daxnera, 979 01 Rimavská Sobota
Telefón:+421 / 47 56 32 032, +421 / 47 56 32 034
E-mail:recepcia@hotelzlatybyk.sk

Z letnej terasy hotela ako aj z Malohontskej reštaurácie a kaviarne Blaha Lujza je možné obdivovať park v ktorom sú busty slovenských velikánov ako bol Pavol Emaunel Dobšinský, Š. M. Daxner, Michal Miloslav Bakulíny, Ján Francisci Rimavský, Ivan Krasko, Terézia Vansová, Ján Botto, Ľudovít Kubáni, Ladislav Bartolomeidess a ďalší.

Hotel ZLATÝ BÝK s pôvodným názvom hotel SLOVAN bol postavený v roku 1973 a uvedený do prevádzky začiatkom roku 1974. Svojou modernou architektúrou a svojou výškou sa stal okamžite neprehliadnuteľnou dominantnou stavbou tej doby.

V roku 1994 prešiel do súkromného vlastníctva. Prevádzkovateľská spoločnosť patrí do skupiny podnikov EMPORA CAPITAL, a.s.

Hotel postupne prešiel rozsiahlymi rekonštrukciami a prestavbami najmä prevádzok, stredísk a interiérového vybavenia v hodnote 3,5 mil.€.

Hotel ZLATÝ BÝK je typicky mestský hotel, ktorý rešpektuje potreby tejto doby a k tomu prispôsobuje svoju ponuku služieb, vysoký štandard, kvalitu a sortiment gastronómie.

Ponúkame ubytovanie:

Dvojlôžková izba Standart
Dvojlôžková izba Business
Apartmán Classic
Apartmán Exclusive

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.