Úvod > Ponuka práce > Administratíva > Administratívna pracovníčka/pracovník

Administratívna pracovníčka/pracovník

Pracovná oblasť:
Administratíva
V meste:
Rimavská Sobota
Možný termín nástupu:
dohodou
Hlavný
Ponúkame:
Sme slovenská, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť na trhu mobilnej komunikácie, ale pôsobíme aj v ostatných krajinách EU. Zaoberáme sa príslušenstvom na mobilné telefóny. Sme na tomto trhu už 16 rokov a svoju prácu odvádzame kvalitne, preto patríme medzi najlepších. Neustále sa vyvíjame, rozširujeme a rastieme, preto potrebujeme stále nových ľudí.

Požadujeme tvrdú a dobre odvedenú prácu, ale ponúkame za to možnosť férového ohodnotenia za vopred jasných pravidiel hry. Ponúkame možnosť pracovať v mladom kolektíve. Vážime si pracovitých ľudí, a preto sa o nich dobre staráme.
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou
Svoj životopis v slovenskom jazyku spolu s fotografiou a poznámkou Administratíva asistentka/asistent zasielajte na adresu: kariera@mobilnet.sk.
Sme úspešná veľkoobchodná a distribučná spoločnosť v oblasti príslušenstva na mobilné telefóny. Pôsobíme na Slovensku, Maďarsku, Čechách, Poľsku a v Rumunsku.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
19.10.2017
Počet videní:
20