Úvod > Ponuka práce > Informačné technológie > IT špecialista pre ERP

IT špecialista pre ERP

Pracovná oblasť:
Informačné technológie
V meste:
Rimavská Sobota
Možný termín nástupu:
ihneď
Hlavný
Ponúkame:
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
V prípade, že vás ponuka oslovila a spĺňate požiadavky , reagujte zaslaním svojho CV spolu s motivačným listom .

Spätne budeme kontaktovať iba kandidátov plne vyhovujúcim profilu obsadzovanej pozície .

Za pochopenie vopred ďakujeme.
Hlavnou oblasťou podnikania spoločnosti RYBA Košice spol. s r.o. je skladovanie i spracovanie morských a sladkovodných rýb, tradičných rybacích výrobkov, lahôdkových výrobkov a distribúcia tovaru vlastnej výroby a obchodného tovaru, ktorú zastrešuje cez dcérsku spoločnosť Calmar spol. s r.o.
Hlavnou oblasťou podnikania spoločnosti Calmar spol. s.r.o. je nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla, vnútroštátna nákladná cestná doprava.
Od roku 2016 sú súčasťou skupiny Tauris Group.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
11.3.2018
Počet videní:
204