tusu Oblastný manažér predaja Rimavská Sobota

Úvod > Ponuka práce > Manažment > Oblastný manažér predaja Rimavská Sobota

Oblastný manažér predaja Rimavská Sobota

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Manažment
V meste:
Rimavská Sobota
Možný termín nástupu:
asap
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
- zázemie úspešnej a stabilnej spoločnosti

- práca v dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti

- príjemné pracovné prostredie a firemná kultúra

- reálna možnosť profesného rastu a postupu

- motivujúce finančné hodnotenie

- práca v mladom a dynamickom kolektíve
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
V prípade, že Vás pracovná ponuka oslovila, pošlite obratom e-mailom Váš štrukturovaný životopis spolu s motivačným listom s uvedením pracovnej pozície (OMP RS) a telefonického kontaktu na adresu: dana.hlavacikova@detox.sk.

V zmysle zákona NR SR č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov dáva uchádzač zaslaním svojich osobných údajov spoločnosti Detox s.r.o. súhlas na spracovanie jeho osobných údajov za účelom sprostredkovania zamestnania.

Zamestnanec v skúšobnej dobe absolvuje prax vo výrobných priestoroch spoločnosti, aby sa bližšie oboznámil s technológiami, predpismi a postupmi, po skúšobnej dobe prechádza do trvalého pracovného pomeru na pozíciu s bohatými praktickými skúsenosťami, ktoré môže veľmi dobre uplatniť na uvedenej pozícii.

Zamestnanec bude pracovať v mladom kolektíve a zvyšovať si svoju kvalifikáciu. Práca bude zameraná na oblasť odpadového hospodárstva.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich naše požiadavky.
O spoločnosti:
Už od roku 1992 Detox s.r.o. poskytuje priemyselným podnikom environmentálne služby, najmä zber, úpravu, zneškodnenie a recykláciu priemyselných odpadov, legislatívne poradenstvo, priemyselné čistenie a sanácie.
Prevádzkujeme 3 spracovateľské závody , sme vedúcou slovenskou spoločnosťou v oblasti chemicko-fyzikálnych úprav odpadov, recyklácie odpadov, recyklácie olejov, organických rozpúšťadiel a žiariviek.
Spoločnosť má zavedený a certifikovaný - systém manažérstva kvality v zmysle normy ISO 9001, systém environmentálneho manažérstva v zmysle normy ISO 14001 a systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci v zmysle normy OHSAS 18001.Naším cieľom je byť dodávateľom prvej voľby u priemyselných podnikov vyžadujúcich komplexné environmentálne služby
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
9.11.2017
Počet videní:
36