Úvod > Ponuka práce > Strojárstvo > Operátor výroby

Operátor výroby

Pracovná oblasť:
Strojárstvo
V meste:
Prešov
Možný termín nástupu:
dohodou
Hlavný
Ponúkame:
- bonusy: výkonnostný, dochádzkový

- v prípade poobedných zmien extra príplatok za poobednú zmenu

- strava len za 1,08 eur

- dobrá dostupnosť (iba 5 min peši z vlakovej a autobusovej stanice)

- príspevok na dopravu do zamestnania

- príspevky pri jubileách, svadbe, narodení dieťaťa

- firemné akcie (športový deň, Grantový program - Tu žijeme, tu pomáhame.

- vzdelávanie zamestnancov (zvyšovanie kvalifikácie)

- tréningové centrum
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou
Svoje životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na e-mailovú adresu chcempracovat@lear.com alebo poštou.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Odpovede budú zasielané iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Poskytnutím svojich osobných údajov zahrnutých do životopisu dáva odosielateľ súhlas s ich spracovaním a uchovaním v personálnej databáze spoločnosti Lear Corporation Seating Slovakia, s.r.o. v plnom rozsahu v súlade so Zákonom č. 122/2013 Zb., a to až do písomného odvolania tohto súhlasu.
Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917.
V roku 2017 spoločnosť oslávi svoje 100. výročie. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov a elektrických rozvodov (e-Systems). Lear aktuálne spolupracuje so všetkými hlavnými výrobcami automobilov na svete, a výrobky Lear možno nájsť na viac ako 400 druhoch vozidiel. Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 156.000 zamestnancov umiestnených v 38 krajinách a 257 závodoch. Lear sa v súčasnosti radí na 151. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
5.12.2017