Úvod > Ponuka práce > Baníctvo, hutníctvo > Riaditeľ pobočky - Rimavská Sobota

Riaditeľ pobočky - Rimavská Sobota

Pracovná oblasť:
Baníctvo, hutníctvo
V meste:
Rimavská Sobota
Hlavný
Ponúkame:
• stanete sa súčasťou stabilnej a dôveryhodnej banky

• stanete sa súčasťou banky rodinného typu, kde sú dôležité vzťahy a ľudskosť

• poskytneme Vám individuálny a trpezlivý prístup

• všetko Vás naučíme a poskytneme Vám potrebnú podporu

• doprajeme Vám work-life balance

• poskytneme Vám motivujúce finančné ohodnotenie a bonusy zohľadňujúce aj individuálne výkony zamestnanca

• budete mať priestor pre kariérny a osobnostný rast a možnosť realizovať svoje nápady

• získate zaujímavé zľavy na čerpaní bankových a poistných produktov

• poskytujeme príspevok na DDS

• a máme mnoho iných benefitov, o ktorých sa môžeme porozprávať na osobnom stretnutí
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite Váš životopis e-mailom prostredníctvom online formulára. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov môžeme odpovede zasielať tým z uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky a budú pozvaní na pohovor. Ďakujeme za pochopenie.
OTP Banka Slovensko, a.s. je súčasťou významnej medzinárodnej skupiny OTP Group, ktorá pôsobí v 9 štátoch Európy. Súdržnosť skupiny, know-how a kvalita jej zamestnancov je našou silnou stránkou.
Sme dynamická spoločnosť, ktorej vízia je postavená na neustálom zlepšovaní sa.
Ak ste človek, ktorý hľadá výzvu, ste aktívny a iniciatívny a máte chuť pracovať na sebe a posúvať sa dopredu, príďte medzi nás!
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
23.2.2018
Počet videní:
5