Všeobecná nemocnica Rimavská Sobota

Všeobecná nemocnica Rimavská Sobota

Všeobecná nemocnica v Rimavskej Sobote

Adresa: Šrobárova 1, 979 12 Rimavská Sobota
Telefón:047 / 561 21 11 - ústredňa, 561 21 96 - sekretariát
E-mail:sekretariatrs@nemocnica.com

Všeobecná nemocnica v Rimavskej Sobote poskytuje všeobecne prospešné služby v oblasti zdravotnej starostlivosti charakteru lôžkového, ambulantného, spoločných liečebných a vyšetrovacích zložiek a ostatných služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti.

Cieľom je zabezpečiť pre pacientov kvalitnú zdravotnú starostlivosť, správnu diagnostiku a účinnú liečbu spojenú s ľudským prístupom.
Neustále sa snaží o skvalitnenie služieb a modernizáciu zdravotníckej techniky, aby pacientom mohla ponúknuť čo najúčinnejšiu, najrýchlejšiu a najpohodlnejšiu liečbu.

Nemocnica poskytuje zdravotnú starostlivosť na dvanástich lôžkových oddeleniach: chirurgickom, internom, gynekologicko-pôrodníckom, detskom, kožnom, radiačnej onkológie, neurologickom, psychiatrickom, anestéziológie a intenzívnej medicíny a liečby dlhodobo chorých.

Dôležitou súčasťou nemocnice sú aj spoločné vyšetrovacie a liečebné zložky, a to oddelenia rádiodiagnostické, klinickej mikrobiológie, klinickej biochémie, hematologicko-transfúzne, fyziatricko-rehabilitačné.

Poskytuje aj ambulantnú zdravotnú starostlivosť na 37 ambulanciách, ktoré majú charakter príjmovej alebo odbornej ambulancie.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.